Firma Pilz

Firma Pilz, istniejąca na rynku od ponad 65 lat, jest jednym ze światowych liderów na rynku bezpieczeństwa. Posiadamy doświadczenie w różnych branżach przemysłu - od transportu, poprzez fabryki i elektrownie wiatrowe, do instalacji procesowych. Lata doświadczeń, niezliczona ilość godzin jakie nasze systemy przepracowały na instalacjach przemysłowych, często w bardzo trudnych warunkach środowiskowych, powodują, że z łatwością jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania rynku kolejowego.

Oferowane przez nas rozwiązania posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty zgodne z normą CENELEC 5012X, umożliwiające zastosowanie w aplikacjach kolejowych. Zostały one już z sukcesem wdrożone i sprawdzone w wielu krajach, między innymi w Niemczech, czy w Austrii. Mając na względzie tempo w jakim ten proces postępuje w innych krajach, jesteśmy przekonani, że podobne zmiany w Polsce są kwestią najbliższej przyszłości.

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na seminarium „Digitalizacja w branży kolejowej - Szansa czy zagrożenie dla rynku kolejowego? Seminarium będące studium przypadków związanych z implementacją inicjatywy Kolei 4.0 na rynkach EU”.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres n.klimczyk@pilz.pl

Więcej informacji na stronie: https://www.pilz.com/pl-PL/company/schedules/articles/201721