CENTRUM KONFERENCYJNE I STREFA VIP

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do kontaktu i wstępnych rezerwacji sal oraz przestrzeni centrum konferencyjnego Amberexpo (I piętro). Podczas poprzedniej edycji TRAKO blisko 60 firm i instytucji zorganizowało 12 debat, 17 konferencji i seminariów, 27 prezentacji, warsztatów, meetingów, a także liczne spotkania zamknięte, obrady jury i posiedzenia sekcji. Podpisano kilka oficjalnych umów, wręczono nagrody w konkursach. W przestrzeni centrum odbyły się również bankiety i koktajle organizowane przez Partnerów i Wystawców Targów.

Z przyjemnością wspólnie z Państwem rozpoczniemy przygotowywanie kolejnych wydarzeń towarzyszącym targom. Zapraszam do kontaktu,

Marzena Krzos
koordynator centrum konferencyjnego Targów TRAKO

centrum konferencyjne

Nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze AMBEREXPO.
Wyposażone zostały w nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, ekrany projekcyjne oraz ekrany DS. Sala 1 – dodatkowo wyposażona w ściany mobilne – pozwala na nowe zaaranżowanie i podział na trzy mniejsze przestrzenie. Wejścia do sal znajdują się zarówno od strony przestronnego holu, mogącego pełnić rolę foyer, jak i od strony hal wystawienniczych. Przed salami znajduje się lobby z recepcją, umożliwiające organizację bankietów czy cateringu.

WYMIARY

sala 1 33,89 x 16 m
sala 1a
sala 1b
sala 1c
10 x 16 m
8,5 x 16 m
15 x 16 m
sala 2 14,80 x 8,60 m
sala 3 7,4 m x 8,7 m
sala 4 22,5 x 14,8 m

LICZBA MIEJSC

sala 1 546
sala 2 130
sala 3 54
sala 4 320


PLAN SAL KONFERENCYJNYCH


PRZYKŁADOWE USTAWIENIA

     
 TEATRALNE  SZKOLNE  BANKIETOWE
sale

strefa VIP

Ekskluzywna przestrzeń na specjalne spotkania.

Strefa VIP to 6 indywidualnie zaprojektowanych w wysokim standardzie i w pełni wyposażonych ( aneks kuchenny, zaplecze sanitarne) pokoi, pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych warunkach. Wystrój poszczególnych pomieszczeń utrzymany jest w charakterze: polskim, włoskim, skandynawskim, niemieckim, holenderskim i francuskim.

6 vip roomów

polski - 9 miejsc

włoski - 7 miejsc

holenderski - 5 miejsc

francuski - 4 miejsca

skandynawski - 6 miejsc

niemiecki - 5 miejsc

Kontakt